/  / Ofensywa Infiniti

DEALERZY | Ofensywa Infiniti

null
© Infiniti
null

Infiniti Polska rozpoczęło już działalność we Wrocławiu. Na razie w stolicy Dolnego Śląska działa tymczasowy punkt sprzedaży.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowa placówka oferuje klientom jazdy testowe czterema modelami Infiniti. Punkt będzie działał do czasu uruchomienia budowanego we Wrocławiu salonu, który ma być gotów już na jesieni.

Decyzję o otwarciu wrocławskiego punktu Grzegorz Szczypior, prezes Infiniti Polska, uzasadnia trzema powodami. "Trwa udana ofensywa modelowa marki i chcemy, żeby klienci z Dolnego Śląska mogli z niej jak najszybciej skorzystać. Po drugie – ostatnie miesiące to bardzo dobry czas dla marek z segmentu premium. Trzeci powód dał nam podobny tymczasowy salonik w Poznaniu, który znakomicie sprawdza się jako punkt pierwszego spotkania z marką".

Nowy salon Infiniti powstaje natomiast po drugiej stronie Odry, przy ulicy Wrocławskiej w Długołęce. Podobnie jak obiekt poznański – jako jeden z pierwszych w Europie – jest budowany według najnowszych standardów marki. Stopień zaawansowania robót to według inwestora stan surowy. Trwają prace wykończeniowe. Otwarcie dealerstwa to przełom października i listopada.

Realizowane inwestycje Infiniti Polska – wraz z zaplanowanym jeszcze na bieżący rok projektem w Gdańsku – to ważny etap rozwoju marki. Przypomnijmy, że Centra Infiniti działają już w Krakowie, Warszawie oraz Sosnowcu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane