/  / Odyssey z salonem Nissana w Pruszkowie

DEALERZY | Odyssey z salonem Nissana w Pruszkowie

null
© Nissan
null

Firma Odyssey – działająca prężnie na warszawskim rynku dealerskim – otworzyła nowy salon marki Nissan. Placówka mieści się w Pruszkowie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Punkt został zmodernizowany zgodnie z najnowszymi standardami Nissana w zakresie obsługi klienta. Na terenie obiektu mieści się salon o powierzchni 300 m2, w którym zaprojektowano miejsce dla 6 pojazdów ekspozycyjnych. Ponadto, przewidziano pełne zaplecze do obsługi klientów oraz serwis z sześcioma stanowiskami, wyposażonymi w urządzenia niezbędne do obsługi i napraw samochodów.

Na miejscu znajduje się również punkt przyjęć samochodów do serwisu blacharsko-lakierniczego, dział finansowy oraz ubezpieczeń.

Odyssey jest autoryzowanym dealerem marki Nissan od 1997 roku. Nowa inwestycja w Pruszkowie jest drugą placówką firmy, która prowadzi sprzedaż i serwis pod marką Nissan – uwzględniając obiekt działający na warszawskiej Woli.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane