/  / Nowy Tucson hitem produkcji

Nowy Tucson hitem produkcji

null
© Hyundai
null

Na model Hyundai Tucson klienci złożyli do dziś już 85 000 zamówień. Aby zaspokoić popyt, produkcja w europejskiej fabryce odbywa się na najwyższych obrotach.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Mimo krótkiej jeszcze kariery rynkowej Tucson już zasłużył sobie na miano najszybciej sprzedającego się modelu Hyundaia w Europie. Od momentu wprowadzenia na rynek we wrześniu ten kompaktowy SUV – będący następcą ix35 – uzyskał wynik już powyżej 85 000 zamówionych egzemplarzy.

Ów fakt w znacznym stopniu przyczynia się do wykorzystywania pełnych zdolności produkcyjnych fabryki Hyundai Motor w czeskich Nošovicach.

Od momentu rozpoczęcia produkcji Hyundaia ix35 w czerwcu 2011 roku czeską fabrykę opuściło do dziś  ponad 700 000 samochodów typu SUV – łącznie z nowym Tucsonem.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane