/  / Nowy salon SEAT-a w Gdyni

DEALERZY | Nowy salon SEAT-a w Gdyni

SEAT|
null
© SEAT
nullnull

Na początku stycznia w Gdyni otwarto nowy salon hiszpańskiej marki – Plichta przy ul. Morskiej 318.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Gdynia to jedno z najmłodszych polskich miast, zwane „oknem na świat”. To nie tylko gwiazda Trójmiasta i popularny cel wśród turystów, ale także jedno z najpiękniejszych miejsc nad Bałtykiem. Jako miasto pełne nowoczesności i stylu, otrzymało nowy zastrzyk energii, prosto z Hiszpanii.    

Dawkę śródziemnomorskiego stylu na ulicach Gdyni zapewnia nowy salon Plichta przy ul. Morskiej 318. Dni otwarte (10-11.01 br.) przyciągnęły wielu fanów marki SEAT i kierowców szukających samochodów z prawdziwie dynamiczną naturą. Dzięki temu miejscu, SEAT podbija kolejne polskie miasto, a jego modele są jeszcze bardziej dostępne.

Plichta oferuje wszystkie auta z hiszpańskim logo – od Mii po Alhambrę – a także profesjonalną obsługę i pomoc na każdym kroku zakupu auta. Prawdziwą perełką salonu jest jednak czerwony Leon Cupra. Samochód wygląda drapieżnie i wzbudza szacunek, a jego ognisty kolor i design zdradzają moc, jaka w nim drzemie.

 
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane