/  / Nowy salon Peugeot w Krakowie

DEALERZY | Nowy salon Peugeot w Krakowie

null
© Peugeot
null

W Krakowie firma InterAuto otworzyła nowy autoryzowany salon oraz serwis marki Peugeot.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowo otwarty salon działa przy jednym z głównych ciągów komunikacyjnych w północno-zachodniej części Krakowa – przy ulicy Jasnogórskiej 62b, czyli w miejscu naturalnie kojarzącym się z ofertą motoryzacyjną. Inwestycja zrealizowana zgodnie z linią architektoniczną i wymogami Peugeot spełnia wszystkie standardy BlueBox, według których marka buduje obiekty na świecie.

Nowy punkt oferuje wszystkie zakresy działalności w tym: salon sprzedaży samochodów nowych (powierzchnia 570 m2), serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedaż części zamiennych oraz serwis blacharsko-lakierniczy. Do dyspozycji klientów jest także sprzedaż i odkup pojazdów używanych w ramach programu "Peugeot Używany – Gwarantowany", ubezpieczenia komunikacyjne, pomoc w zakresie zawarcia umów kredytowych i leasingowych oraz dział likwidacji szkód.

Firma InterAuto może poszczycić się już ponad 30-letnią działalnością na małopolskim rynku motoryzacyjnym. W ciągu tego czasu zdobyła pozycję lidera pod względem sprzedaży i liczby serwisowanych samochodów w Krakowie oraz w regionie małopolskim.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane