/  / Nowy salon Dacii w Łodzi

DEALERZY | Nowy salon Dacii w Łodzi

DACIA|
null
© Dacia
null

Największy salon Dacia firmy Przyguccy Inter-Car został otwarty w Łodzi, przy ulicy Przybyszewskiego 176/178. Rumuńska marka cieszy się coraz większym zaufaniem klientów nad Wisłą.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowy salon pomieści 10 aut ekspozycyjnych na powierzchni blisko 400 m2. Do dyspozycji klientów jest m.in. serwis z ośmioma stanowiskami obsługi, punkt usług finansowych, ubezpieczeń oraz wypożyczalnia samochodów zastępczych.  

Firma Przyguccy Inter-Car funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym od blisko 50 lat. Od 1991 roku jest autoryzowanym koncesjonerem marki Renault, a od 2005 roku również Dacii.

W minionym roku liczba rejestracji osobowych Dacii wzrosła w Polsce aż o 13%. W ostatnich trzech latach Dacia konsekwentnie odnawiała swoją gamę modelową, kończąc wprowadzeniem do sprzedaży odnowionego Dustera.

W tym czasie Dacia zwiększyła swoją sprzedaż ponad dwukrotnie: od 5 506 samochodów w roku 2011 do łącznie 12 225 egzemplarzy w roku 2013 (osobowe i dostawcze).

W 2013 roku Dacia znalazła się w pierwszej dziesiątce marek pod względem sprzedaży samochodów osobowych z ilością 10 812 zarejestrowanych aut. Największy udział w tym wyniku miała odnowiona pod koniec roku 2013 Dacia Duster (ze sprzedażą 4 669 sztuk), która w segmencie małych SUV-ów zajęła czwarte miejsce.

Innym samochodem z gamy Dacii, który uplasował się w 2013 roku w czołówce swojego segmentu (trzecie miejsce), jest minivan Dacia Lodgy, ze sprzedażą na poziomie 1 927 egzemplarzy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane