/  / Nowy Qashqai pomógł Nissanowi

Nowy Qashqai pomógł Nissanowi

null
© Nissan
null

Kolejne dobre wiadomości dla marki Nissan płyną z rynku niemieckiego. W kwietniu firma osiągnęła wzrost o dynamice ponad 20%. Dla porównania, cały rynek niemiecki zanotował spadek rejestracji na poziomie 3,6%.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W kwietniu rejestracje nowych samochodów osobowych marki Nissan w Niemczech przekroczyły poziom 4 600 egzemplarzy (+20,1%). Taki skok plasuje Nissana wśród liderów branży o największej dynamice wzrostu sprzedaży.

W ujęciu sumarycznym za okres pierwszych czterech miesięcy bieżącego roku Nissan również nie ma powodów do narzekań. Łącznie klienci tej marki zarejestrowali na rynku niemieckim 21 900 nowych "osobówek", co daje wzrost o dynamice ponad 24%. Dla porównania, cały motorynek u naszych zachodnich sąsiadów osiągnął wzrost wynoszący około 2,9%.

W ostatnim czasie Nissan wprowadził do swojej gamy produktowej takie modele jak Qashqai oraz Note po zmianach generacyjnych, jak również zmodernizowaną wersję Micry. W "blokach startowych" czekają już kolejne nowości: Nissan Juke po liftingu oraz zupełnie nowy X-Trail.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane