/  / Nowy prezes zarządu Mitsubishi w Polsce

KADRY | Nowy prezes zarządu Mitsubishi w Polsce

null
null

Yasuyuki Oyama to nowy prezes zarządu firmy MMC Car Poland, która działa jako polski dystrybutor firmy Mitsubishi Motors. Dotychczasowy prezes (Hyoe Ooku) po 4 latach pracy w Polsce wraca do Japonii.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Bardzo dziękuję całemu polskiemu zespołowi, którym miałem zaszczyt zarządzać przez ostatnie 4 lata. Dziękuję za kreatywność, profesjonalizm oraz wytężoną pracę i mam nadzieję, że wrócę kiedyś do Polski, którą uważam za jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajów, jakie miałem okazję bliżej poznać - powiedział na pożeganie prezes Ooku.

"Cieszę się, że perspektywy rozwoju firmy Mitsubishi zarówno globalnie, jak i lokalnie wyglądają bardzo obiecująco. Nasze plany są ambitne, a ich realizację ułatwią nadchodzące niebawem premiery atrakcyjnych stylistycznie, innowacyjnych i przyjaznych środowisku modeli spod znaku trzech diamentów. Wierzę, że z pomocą tak doświadczonej i wysoko wykwalifikowanej kadry znacząco zwiększymy sprzedaż, przekonując do zaawansowanych technicznie samochodów Mitsubishi coraz większą grupę polskich klientów - powiedział Yasuyuki Oyama po objęciu stanowiska prezesa polskiej filii Mitsubishi Motors.

Yasuyuki Oyama karierę zawodową rozpoczął w roku 1984, dołączając do grona pracowników Mitsubishi Corporation. W latach 1999-2003 piastował stanowisko wiceprezesa Mitsubishi Corporation Dalian China, będąc jednocześnie prezesem Dalian Hualing Automobile Sales Ltd. Od 2009 roku zarządzał malezyjskim odziałem sprzedaży samochodów Mitsubishi Corporation. Przez dwa ostatnie lata pełnił obowiązki wiceprezesa przedstawicielstwa Mitsubishi Motors i Fuso w Peru.

Yasuyuki Oyama pełni stanowisko jako prezes zarządu MMC Car Poland od 1 marca.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane