/  / Nowy prezes Toyoty w Wałbrzychu

KADRY | Nowy prezes Toyoty w Wałbrzychu

null
null

Władze koncern powołały nowego prezesa w wałbrzyskiej fabryce koncernu. Funkcję objął Eiji Takeichi.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Eiji Takeichi zastąpił na tym stanowisku Carla Klemma, który po zakończeniu sześcioletniej pracy w Polsce przeszedł na emeryturę.

Eiji Takeichi rozpoczął swoją drogę zawodową w Toyocie w 1987 roku. W tym czasie pracował między innymi w amerykańskim i europejskim oddziale koncernu. Przed objęciem funkcji w Wałbrzychu zajmował stanowisko wiceprezesa europejskiej centrali koncernu Toyota ds. kontroli produkcji, logistyki oraz planowania strategicznego.

"Moim pierwszym priorytetem będzie rozwój pracowników w celu wykształcenia wszechstronnej załogi gotowej sprostać przyszłym projektom i systemom produkcji - powiedział w swym przemówieniu powitalnym Eiji Takeichi. "Chciałbym, aby nasz rozwój szedł w parze z rozwojem miasta i regionu. Z waszym wsparciem chcę uczynić TMMP firmą, która jest dumą wszystkich pracowników oraz współpracujących firm, instytucji i społeczności lokalnej".

Jak podkreślił w przemówieniu przybyły na uroczystość wiceprezes Toyota Motor Europe, Takeshi Numa: "Jako największy producent podzespołów wałbrzyska fabryka odgrywa ważną rolę wśród europejskich zakładów Toyoty".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane