/  / Nowy obiekt Iveco w Opolu

Nowy obiekt Iveco w Opolu

Iveco Poland|
null
© Iveco
nullnull

Założenie ciągłego rozwoju marki Iveco Poland zaowocowało otwarciem kolejnego punktu dealerskiego. Siltruck sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma w sieci dealerskiej Iveco w Polsce. Obejmuje swoim zasięgiem część województwa śląskiego i województwo opolskie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowo powstały oddział w Opolu to nowoczesny punkt posiadający autoryzację Iveco w pełnym zakresie: sprzedaż nowych pojazdów ciężarowych oraz kompleksowa obsługa posprzedażna (serwis, sprzedaż części zamiennych).

W oddziale znajduje się dział handlowy składający się z profesjonalnie przygotowanych i doświadczonych specjalistów sprzedaży, którzy oferują swą pomoc przy zakupie pojazdów Iveco.

Stacja serwisowa z kolei spełnia najnowsze standardy Iveco: wyposażona jest w nowoczesne urządzenia i wysokiej jakości narzędzia, które pozwalają na kompleksową naprawę pojazdów ciężarowych, dostawczych, przyczep i naczep.

Stacja serwisowa wyposażona jest w 8 stanowisk naprawczych, w tym dwa kanały, stanowisko z czterokolumnowym podnośnikiem stemplowym do podnoszenia pełnych zestawów. Oprócz tego oddział dysponuje samochodem Assistance Non-Stop24, komputerem diagnostycznym EASY, stacją do obsługi klimatyzacji, urządzeniem do ustawiania zbieżności, wyciągiem spalin, urządzeniem do regulacji świateł, żurawiem do silników i skrzyń biegów, nowoczesnym systemem olejowym i smarnym oraz kompletną gamą podręcznych narzędzi ręcznych i specjalistycznych.

W obiekcie znajduje się część socjalno-biurowa z salą konferencyjną dla 20 osób, biurem obsługi klienta, poczekalnią oraz przeszkloną ekspozycją pojazdów. Utwardzony parking przygotowany jest na odpowiednią liczbę pojazdów.

Klienci mają możliwość dokonywania płatności kartami DKV, UTA, Master Card.

Stacja znajduje się w pobliżu istotnych arterii komunikacyjnych regionu: 15 km od autostrady A4, 2 km od obwodnicy Opola, 5 km od centrum Opola. Obok punktu dealerskiego znajduje się centrum handlowe Karolinka (największe na Opolszczyźnie), równocześnie w okolicy powstaje centrum wystawienniczo-kongresowe.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane