/  / Nowy magazyn na rynku flotowym

Nowy magazyn na rynku flotowym

null
© Magazyn Fleet
null

"Fleet. Samochody Użytkowe" to pierwszy na polskim rynku magazyn poświęcony w całości samochodom dostawczym do 3,5 t, które stanowią podstawowe narzędzie pracy zarówno we flotach, jak również w małych i średnich firmach.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Pierwsze wydanie "Samochodów Użytkowych" przygotowała redakcja magazynu "Fleet" przy współpracy z ekspertami rynku i praktykami. Publikacja trafi przede wszystkim do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz przedstawicieli dużych flot samochodowych.

W debiutującym numerze zaprezentowano m.in. polski i europejski rynek pojazdów dostawczych, ofertę importerów pojazdów użytkowych oraz producentów zabudów. Nie zabrakło również artykułów poświęconych kwestiom finansowania i ubezpieczenia pojazdów, bezpieczeństwa przewozów itd.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane