/  / Nowy dyrektor zarządzający Nissan Sales CEE

Nowy dyrektor zarządzający Nissan Sales CEE

Nissan|
null
© Nissan
null

Z dniem 1 września 2015 r. Antoine Barthes obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego Nissan Sales Central & Eastern Europe.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Antoine Barthes jest obecnie dyrektorem ds. marketingu produktów w centrali Nissan Europe w Rolle w Szwajcarii, gdzie odpowiada za całą ofertę modeli marek Nissan i Datsun w, Europie. Z firmą Nissan jest związany od 2002 roku. Pracując wcześniej na różnych stanowiskach związanych ze sprzedażą i marketingiem w Europie i na Bliskim Wschodzie, zdobył solidne doświadczenie w dystrybucji oraz zarządzaniu siecią w branży motoryzacyjnej. Będąc członkiem zespołu, który w 2005 roku tworzył spółkę NSCEE, odpowiadał za opracowanie, a następnie realizację planów biznesowych dla czterech krajów regionu, współpracując z zespołami działów sprzedaży i marketingu.

Cieszę się, że będę miał okazję pracować na rzecz dalszych sukcesów firmy Nissan w tym regionie” – powiedział Barthes. „Nissan zdobył ugruntowaną pozycją silnej marki w czterech krajach, oferując atrakcyjne produkty i starając się zaspakajać wymagania klientów bezkompromisowym podejściem do jakości”.

Antoine Barthes ma 39 lat, pochodzi z Francji, jest żonaty i ma troje dzieci. Miejscem jego pracy będzie Budapeszt. Spółka Nissan Sales Central & Eastern Europe powstała w lipcu 2005 roku z połączenia 4 rynków (polskiego, węgierskiego, czeskiego i słowackiego) w jedną regionalną jednostkę ,biznesową z siedzibą w Budapeszcie. W roku obrachunkowym 2014 spółka sprzedała 21 208 pojazdów i osiągnęła 2,9% udziału w rynku, co odpowiada wzrostowi o 10% pod względem wielkości sprzedaży oraz o 0,2% pod względem udziału w rynku w stosunku do poprzedniego roku. Andrey Akifiev – poprzednik Barthesa – został mianowany dyrektorem zarządzającym rosyjskiego oddziału Nissana, gdzie będą mu podlegać piony sprzedaży, marketingu, rozwoju sieci i obsługi posprzedażnej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane