/  / Nowy dyrektor operacyjny w LeasePlan Polska

KADRY | Nowy dyrektor operacyjny w LeasePlan Polska

null
null

Michał Cierniak awansował na stanowisko dyrektora operacyjnego w LeasePlan Polska. Specjalista będzie teraz odpowiadał za realizację strategii operacyjnej największego dostawcy usług CFM na polskim rynku.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Michał Cierniak jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Z polskim oddziałem LeasePlan związany jest praktycznie od samego początku, bo od 2001 roku. Swoją karierę w branży wynajmu długoterminowego rozpoczął na stanowisku administratora w dziale operacyjnym LeasePlan Polska, gdzie odpowiadał m.in. za kontrolę kosztów serwisowych.

Od 2012 roku Michał Cierniak pełni również rolę członka zarządu Fleet Accident Management Services (spółka córka LeasePlan, zajmująca się likwidacją szkód), gdzie odpowiedzialny jest m.in. za zarządzanie procesem likwidacji szkód komunikacyjnych oraz współpracę w tym zakresie z Euro Insurances, firmą ubezpieczeniową należącą do LeasePlan Corporation N.V.

Dotychczas Michał Cierniak, jako zastępca dyrektora operacyjnego LeasePlan, odpowiadał m.in. za zarządzanie działem technicznym, współpracę z dostawcami oraz udział w przetargach międzynarodowych wraz z działem zakupów. Na stanowisku dyrektora operacyjnego i zakupów odpowiedzialny będzie przede wszystkim za realizację strategii operacyjnej LeasePlan Polska z wykorzystaniem potencjału finansowego spółki.  

LeasePlan Fleet Management Polska zajmuje pozycję lidera rynku wynajmu długoterminowego i posiada w swoim zarządzaniu przeszło 22 000 aut służbowych.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane