/  / Nowy dyrektor handlowy w Michelin

KADRY | Nowy dyrektor handlowy w Michelin

null
null

Txomin Castillo został mianowany nowym dyrektorem handlowym Grupy Michelin w regionie Europy Środkowej i Północnej.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Z warszawskiego biura Txomin Castillo będzie kierował sprzedażą opon w Polsce, Czechach, na Słowacji, a także na Litwie, Łotwie oraz w Estonii.

"Cieszę się, że mogę dołączyć do dynamicznego zespołu rozwijającego sprzedaż w tej części Europy. Głównym wyzwaniem, które stoi przed naszym zespołem, jest zwiększenie udziałów rynkowych wszystkich linii produktowych Michelin w Europie Środkowej i Północnej. Będziemy również rozwijać współpracę z naszymi partnerami odpowiadającymi za sprzedaż detaliczną, hurtową czy internetową - mówi Txomin Castillo.

Txomin Castillo z Grupą Michelin jest związany od 25 lat. Pracę w firmie rozpoczynał w Madrycie. W trakcie swojej kariery odpowiadał m.in. za sprzedaż i marketing Michelin w Hiszpanii. Był także dyrektorem odpowiedzialnym za sprzedaż opon motocyklowych w Hiszpanii i Portugalii. Następnie został dyrektorem handlowym odpowiedzialnym za sprzedaż opon do samochodów osobowych, autobusów i ciężarówek w Meksyku. Na kontynencie amerykańskim spędził 5 lat.

Po powrocie do Europy przez dwa lata Txomin Castillo zajmował się optymalizacją warunków sprzedaży Grupy Michelin. Przed objęciem stanowiska dyrektora handlowego w Polsce był szefem działu metod pracy sił sprzedaży i szkoleń na Europę.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane