/  / Nowy Avensis już się sprzedaje!

Nowy Avensis już się sprzedaje!

null
© Toyota Carter Gdańsk
null

Nowy Avensis, który w ubiegły weekend pojawił się w salonie Toyota Carter Gdańsk, jest pewnego rodzaju fenomenem. Nieczęsto zdarza się, aby podczas Dni Otwartych nowo wprowadzany model przyciągnął aż tylu zainteresowanych i miał tak dobrą sprzedaż.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Przez dwa weekendowe dni sprzedaliśmy osiem egzemplarzy.  Biorąc pod uwagę fakt, że mówimy o samochodzie z wyższego segmentu, to naprawdę niecodzienny wynik. Jeden z najlepszych w Polsce - mówi Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk.

Toyota Avensis od lat kusi prywatnych przedsiębiorców z segmentu MŚP. To oni stanowili większość chętnych na jazdę próbną, a zarazem większość klientów, którzy zamówili Avensisa podczas Dni Otwartych. Najwięcej zamówień stanowi odmiana Premium za nieco ponad 100 000 złotych. Co ciekawe – w rożnych kolorach. Nawet w niebieskim.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane