/  / Nowy Audi Leasing

Nowy Audi Leasing

Audi|
null
© Audi
null

Od początku czerwca 2014 roku samochody Audi są szeroko dostępne w prostym dla firm nowym Audi Leasing.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Audi znajduje się w czołówce najchętniej kupowanych samochodów segmentu premium, a według danych IBRM Samar od stycznia do czerwca 2014 roku tę  markę wybrało ponad 3 600 klientów.

Od początku czerwca br. w ofercie Audi Finance jest dostępny nowy Audi Leasing. To rozwiązanie finansowe, które rozszerza dostępność najpopularniejszych modeli marki – w tym Audi A4, Audi A5 i Audi A6 – a jego charakterystyczną cechą jest prostota kalkulacji. Wystarczy znać cenę brutto wybranego samochodu, a miesięczna rata netto będzie stanowić dokładnie 1% tej kwoty. Co więcej, koszt użytkowania auta w ciągu trzech lat opiera się na stałej, niskiej miesięcznej racie.
Ta oferta leasingu, przygotowana specjalnie dla Klientów Audi, to kolejny krok w stronę uproszczenia zasad finansowania zakupu samochodów. Przejrzysta konstrukcja finansowa oraz możliwość wymiany auta co 3 lata i niski wkład początkowy powodują, że samochody marki Audi stają się dostępne przede wszystkim pod względem ekonomicznym – mówi Maciej Zwiewka, Brand Manager w Departamencie Sprzedaży i Współpracy z Dealerami Volkswagen Bank.

Rata miesięczna w wysokości 1% obowiązuje dla najpopularniejszych i najczęściej wybieranych przez klientów parametrów: okresu leasingu 36 miesięcy, niskiej opłaty wstępnej (na poziomie 10%) i rocznego limitu przebiegu 30 000 km. Dzięki zastosowaniu wysokiej wartości końcowej aut, raty miesięczne zostały znacznie obniżone. Efekt? Audi A4 dostępne za niecałe 1 200 zł netto miesięcznie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane