/  / Nowiutki salon Jaguar Land Rover

DEALERZY | Nowiutki salon Jaguar Land Rover

null
© JLR
null

Salon wybudowany w Baranowie koło Poznania to pierwszy w Polsce i jeden z pierwszych obiektów w Europie, jaki zrealizowano w oparciu o najnowsze standardy JLR.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowy salon i serwis Jaguar Land Rover otworzyła firma Karlik, która od ponad 12 lat jest autoryzowanym przedstawicielem obu marek na terenie Wielkopolski.

"Jesteśmy dumni z pracy, którą wykonaliśmy, oraz z finalnego efektu. Nowy obiekt daje dużo większe możliwości prezentacji modeli z rodziny Jaguar i Land Rover - powiedział Mikołaj Karlik, współwłaściciel firmy. "My, jako rodzina Karlik, zainwestowaliśmy w ten obiekt, ponieważ jesteśmy świadomi rozwoju marek Jaguar i Land Rover oraz standardu obsługi, jakiej oczekują nasi obecni i przyszli klienci".

Nowy obiekt JLR w Wielkopolsce liczy ponad 1800 m2 powierzchni. Inwestycja obejmuje salon sprzedaży, serwis, kilkustanowiskową myjnię oraz część socjalno-biurową.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane