/  / Nowe usługi finansowe Jaguara

Nowe usługi finansowe Jaguara

Jaguar|

Generalny dystrybutor marek Jaguar i Land Rover w Polsce poinformował o inauguracji działalności operacyjnej dedykowanych usług finansowych – Jaguar Financial Services Polska oraz Land Rover Financial Services Polska. Kompleksowa obsługa finansowa odbywać się będzie za pośrednictwem sieci autoryzowanych salonów Jaguar i Land Rover w Polsce.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Usługi Jaguar Financial Services Polska i Land Rover Financial Services Polska będą prowadzone we współpracy z Grupą mBank. Ich głównym atutem jest ukierunkowanie na obsługę finansową gamy samochodów Jaguar i Land Rover, w sposób dostosowany do specyfiki produktów oraz zintegrowany z siecią dilerską. Podmioty z Grupy mBanku zajmą się analizą wniosków kredytowych, udzielaniem kredytów, przygotowaniem szytych na miarę ofert leasingowych oraz opieką nad portfelem aktywnych umów w całym okresie ich trwania.

Współpraca w ramach projektu Jaguar Financial Services Polska i Land Rover Financial Services Polska jest rozszerzeniem dotychczasowej współpracy Grupy mBank z firmą JLR Polska. Początki tej współpracy sięgają 2011 roku, kiedy zaoferowaliśmy klientom JLR wsparcie w zakresie kredytów samochodowych z ratą balonową oraz finansowania stoków dealerskich – mówi Michał Nalepa, odpowiedzialny w mBanku za współpracę z dilerami.

Segment produktów premium jest dla nas ważny z kilku powodów - dodaje Prezes Cezary Raczyński z mLeasing. Oczywistym jest wysoka dochodowość w tym obszarze oraz jego dynamika wzrostu, ale istotne znaczenie ma też dopasowanie jego klientów do naszej grupy docelowej. Dziś nowe samochody stanowią 75 proc. wszystkich finansowanych przez mLeasing oraz mBank aut.
Generalny dystrybutor Jaguar i Land Rover w Polsce - firma JLR Polska, sprzedał w ciągu 9 miesięcy br. 860 samochodów Jaguar i Land Rover, o 20 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2013 r. Najchętniej kupowanymi w 2014 r. modelami Jaguar i Land Rover w Polsce są trzy najbardziej luksusowe odsłony Land Rovera: flagowy Range Rover, Range Rover Sport oraz Range Rover Evoque.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane