/  / Nowe narzędzie dla serwisów samochodowych

Nowe narzędzie dla serwisów samochodowych

Audatex|
null
© Audatex
null

Firma Audatex wprowadza na rynek nowe narzędzie, które pozwala szybko wyliczyć potrzebne usługi, części i koszty do przeprowadzenia przeglądu okresowego dla określonego pojazdu zgodnego z wymogami producenta. System Kalkulowania Kosztów Bieżących Napraw Eksploatacyjnych i Serwisowych, bo tak brzmi pełna nazwa nowego systemu, ma za zadanie przyspieszyć proces kalkulacji serwisowej pojazdu.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Wykonanie kalkulacji jest możliwe dzięki usłudze AudaVIN rozkodowującej numer nadwozia i podającej wszelkie niezbędne informacje o pojeździe. Dzięki AudaVIN serwis otrzymuje informację o producencie samochodu, modelu i wyposażeniu pojazdu w oparciu o numer nadwozia VIN. Dzięki informacji o rodzaju i typie pojazdu użytkownik AudaSMR ma dostęp do pełniej listy czynności jakie zaleca producent przy przeglądzie serwisowym.  

AudaSMR umożliwia również dostęp do bazy zamienników części oryginalnych. Ta funkcja daje możliwość optymalizacji kosztów przeglądu z korzyścią finansową dla klienta. Mechanik zaś otrzymuje dokładną listę przeglądową. Dzięki otrzymanym informacjom, serwis uzyskuje pełny zakres czynności, które powinien wykonać podczas przeglądu. Posiada również kompletną wiedzę o częściach, które należy wymienić lub poddać sprawdzeniu zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu.

System jest dedykowany dla niezależnych, przede wszystkim wielomarkowch serwisów samochodowych, ale może być również wykorzystywany przez firmy z sektora "Rent-A-Car" niezależnie od wielkości posiadanej floty. Kolejnymi zainteresowanymi mogą być firmy posiadające własne zaplecze pojazdów niekorzystające z outsourcingu zarządzania flotami (np. od kilku do kilkunastu pojazdów).

Firma Audatex Polska przedstawi nowe narzędzie AudaSMR wraz z prezentacją i możliwością sprawdzenia wszelkich jej możliwości podczas międzynarodowej konferencji IBIS CEE (Central East Europe), odbywającej się 12 lutego w hotelu Mariott w Warszawie.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane