/  / Nowe Mercedesy w Warszawie

Nowe Mercedesy w Warszawie

null
© EvoBus Polska
null

Firma EvoBus Polska podpisała w lutym nową umowę z Mobilisem. Kontrakt opiewa na dostawę 54 niskopodłogowych autobusów modelu Mercedes-Benz Conecto G.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
EvoBus złożył najkorzystniejszą ofertę firmie Mobilis, która z kolei wygrała wcześniej przetarg na świadczenie autobusowych usług przewozowych w ramach systemu komunikacji miejskiej w Warszawie. Mercedesy będą jeździec w stolicy już od sierpnia.

Cała obsługa linii w ramach przetargu będzie trwała przez najbliższe 7,5 roku.

Mówi Dariusz Załuska, prezes Mobilis Sp. z o.o.: "Obsługa komunikacji miejskiej w Warszawie to dla nas ważny obszar, w którym chcemy się doskonalić i rozwijać. Wraz z rozpoczęciem realizacji najnowszego kontraktu warszawski tabor Mobilis liczyć będzie do 300 pojazdów, co umocni naszą pozycję jako największego prywatnego operatora komunikacji miejskiej w stolicy".
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane