/  / Nowa twarz w zespole PR Seata

KADRY | Nowa twarz w zespole PR Seata

null
null

Jakub Góralczyk z początkiem kwietnia dołączył do zespołu SEAT, przejmując obowiązki kierownika ds. public relations od Macieja Partyki.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jakub Góralczyk będzie odpowiedzialny za całokształt działań PR dla marki SEAT, budowanie wizerunku marki, kontakt z mediami, a także działania sponsoringowe.

Wcześniej Jakub Góralczyk związany był z takimi markami i firmami jak L'Oreal, Kompania Piwowarska czy Nivea Polska, gdzie realizował zarówno projekty lokalne, jak i międzynarodowe z zakresu Brand/Corporate Public Relations.

Maciej Partyka, dotychczas kierownik ds. PR i komunikacji, wraz z początkiem kwietnia objął natomiast stanowisko kierownika ds. komunikacji i odpowiada za całość komunikacji marketingowej marki SEAT we wszystkich mediach.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane