/  / Nowa strona DAF Trucks Polska

Nowa strona DAF Trucks Polska

null
© DAF
null

Firma DAF ma już strony internetowe przygotowane w nowym designie. Zmiany są częścią ogólnoeuropejskiego projektu technologicznych modyfikacji stron pod kątem nowych funkcjonalności.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Przy projektowaniu nowej strony szczególny nacisk został położony na mobilność. Technologia responsive web design sprawia, że strona automatycznie dopasowuje się do rozmiarów urządzenia, którego używa odwiedzający. Nowa strona internetowa charakteryzuje się przejrzystym układem strony głównej, wręcz minimalistycznym, ale zgodnym z najnowszymi trendami w projektowaniu graficznym. Menu zostało uproszczone i podzielone na sekcje związane z głównymi obszarami działalności firmy DAF.

Proste czcionki, duże zdjęcia, boksowy rozkład elementów na stronach kategorii głównych służą łatwiejszej nawigacji i przejrzystej prezentacji zamieszczonych informacji.

Rozbudowana została ważna dla użytkowników, klientów firmy DAF informacja o poszczególnych dealerach. Dodane zostały nowe elementy jak np. praca, historia marki DAF przedstawiona na fotografiach, elementy ułatwiające udostępnianie treści w mediach społecznościowych.

Nowe strony wyróżniają się nowoczesnym wyglądem, gdzie w łatwy sposób znaleźć można wymagane informacje dotyczące nie tylko pojazdów DAF, ale również oferowanych usług, które wspierają sprzedaż ciężarówek (np. PACCAR Financial, PACCAR Parts i kontrakty serwisowe DAF MultiSupport).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane