/  / Nowa stacja ciężarowych Mercedesów

Nowa stacja ciężarowych Mercedesów

MBPL|
null
© Mercedes-Benz
null

Już 13 września na mapie sieci serwisowej i dealerskiej samochodów ciężarowych Mercedes-Benz w Polsce pojawi się kolejny punkt: będzie to salon Mercedes-Benz Sosnowiec w Będzinie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Ciężarówki spod znaku gwiazdy, specjalistyczne Unimogi, dystrybucyjne Fuso Cantery oraz autobusy marki Mercedes-Benz i Setra: wszystkie te pojazdy będą obsługiwane w najnowszej stacji serwisowej przy ulicy Czeladzkiej 67 w Będzinie.

Obiekt będzie prowadził również sprzedaż wszystkich wymienionych wyżej pojazdów poza autobusami.

Świadczone usługi zostały przeniesione z salonu Mercedes-Benz Sosnowiec, dzięki czemu nowy obiekt może być w pełni dedykowany "ciężkiej motoryzacji". To zaleta przekładająca się na bezpośrednio na lepszą obsługę klienta i wyższą jakość świadczeń.

Nowa stacja znajduje się przy trasie szybkiego ruchu nr 86, zapewniającej dogodny dojazd zarówno dla klientów z aglomeracji śląskiej, jak i ruchu tranzytowego.

Obiekt ze sprzętem diagnostycznym zapewnia opiekę serwisową w systemie dwuzmianowym i daje możliwość jednoczesnej obsługi 10 pojazdów na osobnych stanowiskach naprawczych.

Wysoki poziom obsługi zapewnia wykwalifikowany zespół profesjonalistów. Ich praca została doceniona prestiżową nagrodą "Aftersales Team of the Year", przyznaną za pierwsze miejsce w konkursie na najbardziej profesjonalny serwis Mercedes-Benz w Polsce w latach 2010 oraz 2011.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane