/  / Nowa sieć dystrybucji produktów motocyklowych Motul

Nowa sieć dystrybucji produktów motocyklowych Motul

Motul|

Motul poszerza swoją sieć dystrybucji produktów do motocykli w Polsce. Od lutego oleje, płyny i preparaty Motul do jednośladów dostępne są u wszystkich regionalnych autoryzowanych dystrybutorów marki w Polsce.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Dynamika rozwoju rynku oraz wzgląd na wygodę klientów sprawiły, że firma Motul ostatecznie odeszła od dotychczasowego modelu dystrybucji.

Nowa sieć dystrybucji składa się z dystrybutorów regionalnych oraz dwóch ogólnopolskich. Dodatkowo, cała sieć sprzedaży objęta zostaje profesjonalnym wsparciem marketingowym i technicznym przez pracowników firmy Motul.

Nowi dystrybutorzy nie są firmami obcymi klientom marki Motul: od kilku lat posiadają już w swojej ofercie produkty samochodowe tej marki.

Oparta o nowy model dystrybucji sieć sprzedaży olejów motocyklowych Motul jeszcze bardziej usprawnia użytkownikom jednośladów dostęp do pełnej gamy dedykowanych produktów Motul.

Nowa polityka firmy ma na celu zapewnienie kompleksowej obsługi swoim klientom oraz udostępnienie wysokiej jakości produktów Motul szerokiemu gronu odbiorców.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane