/  / Nowa odsłona strony Alphabet Polska

Nowa odsłona strony Alphabet Polska

Alphabet Polska|
null
© Alphabet Polska
null

Alphabet Polska wystartował z nową wersją swojej strony internetowej. Nowoczesny design, nowe funkcjonalności oraz bogate kompendium wiedzy to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na użytkowników/internautów.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Premiera nowej strony Alphabet Polska jest elementem procesu ujednolicenia sposobu prezentacji oferty Alphabet. Dzięki takiemu podejściu międzynarodowi klienci firmy mają teraz możliwość prostego porównania oferty firmy na rynkach europejskich.

Nadrzędnym celem zmian było dostosowanie nowego layoutu do potrzeb urządzeń mobilnych, dzięki czemu strona pozostaje jasna i przejrzysta, niezależnie od systemu operacyjnego czy wielkości ekranu. W ten sposób Alphabet postanowił zapewnić szybki dostęp do wszystkich niezbędnych informacji zawartych na stronie, zarówno dla użytkowników komputerów, jak i smartfonów i tabletów.

"Projektując zawartość nowej wersji alphabet.pl koncentrowaliśmy się przed wszystkim na funkcjonalności. Nasi klienci odnajdą na niej znane im już wcześniej strefy (kierowcy i fleet-managera) oraz dostęp do narzędzi online. Informacje w tych sekcjach zostały jednak opracowane na nowo w oparciu o najczęściej zadawane pytania oraz spersonalizowane pod kątem tych dwóch kluczowych grup odbiorców - tłumaczy Agata Stachaszewska, dyrektor działu marketingu i rozwoju biznesu, Alphabet Polska.

"Nowością jest także szczegółowo opisana sekcja produktowa, dzięki której w szybki i prosty sposób można zapoznać się z ofertą Alphabet Polska. Dodatkowo, na nowej stronie można znaleźć również ABC Leasingu, czyli szczegółowe kompendium wiedzy związanej z usługami car fleet management".

Obecnie strona jest dostępna w języku polskim, natomiast wersja angielska będzie dostępna do końca roku bieżącego. Zmiany objęły do tej pory 7 z 13 stron krajowych oraz międzynarodową stronę korporacyjną Alphabet International.
 
Zakończenie zmian we wszystkich krajach jest planowane również na koniec roku 2013.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane