/  / Nowa firma na rynku flot samochodowych

Nowa firma na rynku flot samochodowych

TOTAL FLEET SOLUTIONS|
null
null

Pod koniec 2013 roku w polskiej branży flotowej rozpoczęła działalność firma Total Fleet Solutions. TFS specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie dla przedsiębiorstw użytkujących parki pojazdów. Misją firmy jest optymalizacja kosztów flot.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Total Fleet Solutions jest firmą konsultingową, która skupia się na realnym ograniczeniu wydatków, rosnącej efektywności oraz optymalizacji zarządzania służbowymi pojazdami. TFS identyfikuje koszty flot klientów, tworzy strategie oraz realizuje programy redukujące wydatki na samochody przy jednoczesnym wzroście jakości flot.

Na każdym etapie działalności firma ściśle współpracuje z klientem: od pierwszych ekspertyz mających na celu prawidłowe zrozumienie specyfiki danego przedsiębiorstwa, do opracowania strategii i wprowadzenia efektywnych procesów operacyjnych.

"Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży flotowej. Dzięki temu oferujemy klientom wysokiej jakości usługi i realne oszczędności. Działamy w oparciu o pełną przejrzystość współpracy oraz kluczowe wskaźniki wydajności, które umożliwiają klientom ocenę naszych działań i ich postępy - podkreśla Paul Gogolinski, założyciel Total Fleet Solutions.

Total Fleet Solutions wspiera klientów w każdym z procesów operacyjnych, w tym w kluczowym zarządzaniu łańcuchem dostaw. Klient zyskuje wówczas bardziej korzystne warunki kontraktów, a dostawcy są monitorowani zgodnie z umowami o poziomie usług (SLA).

Eksperci TFS specjalizują się również w audycie flot, weryfikacji kosztów serwisu i zużycia paliwa, zarządzaniu ryzykiem, likwidacji szkód (krótko mówiąc: we wszystkich aspektach zarządzania i optymalizacji firmowej floty).
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane