/  / Nominacja w Nissanie

KADRY | Nominacja w Nissanie

null
null

Robert Prusiński dyrektorem polskiego oddziału Nissan Sales Central & Eastern Europe

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
12 kwietnia Robert Prusiński objął funkcję dyrektora polskiego oddziału Nissan Sales Central & Eastern Europe (Country Director of Poland). Menadżer ma już ponad 20-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Na początku Robert Prusiński związany był z marką Peugeot, piastując kierownicze stanowiska w obszarach związanych ze sprzedażą, marketingiem i rozwojem sieci w oddziałach firmy w Polsce, Rosji oraz w paryskiej centrali.

W styczniu 2011 roku rozpoczął pracę w Nissanie – w regionalnej centrali firmy w Budapeszcie zajął stanowisko dyrektora marketingu na Polskę, Czechy, Słowację oraz Węgry. W kwietniu zeszłego roku został mianowany dyrektorem handlowym Nissan Sales Central & Eastern Europe, a od kwietnia bieżącego roku połączył tę funkcję ze stanowiskiem dyrektora polskiego oddziału firmy.

Obejmując nowe stanowisko, Robert Prusiński powiedział: "Moje główne wyzwania na nowym stanowisku to wzmocnienie pozycji marki w rankingach sprzedaży i realizacja planów firmy w zakresie obsługi posprzedażnej oraz stałego wzrostu jakości obsługi klientów".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane