/  / Nissan z nowym salonem sprzedaży

DEALERZY | Nissan z nowym salonem sprzedaży

NISSAN|
null
© Nissan
null

28 lutego po trwających niespełna trzy miesiące intensywnych pracach budowlanych swoje podwoje otworzył pierwszy we wschodniej części aglomeracji poznańskiej autoryzowany salon i serwis samochodów marki Nissan. Wspomniany obiekt powstał w Swarzędzu, w firmie Ewa Szpot.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Na powierzchni 300 m2 przewidziano miejsce ekspozycyjne dla minimum 9 samochodów, a ponadto pełne zaplecze do obsługi klientów z bezpłatnym dostępem do internetu. Obiekt dysponuje także 12 stanowiskami serwisowymi, stacją diagnostyczną, zapleczem magazynowym oraz myjnią ręczną.

Do dyspozycji klientów jest także parking na ponad 30 samochodów.

"To bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w historii naszej firmy - podkreśla Ewa Szpot, prezes zarządu Ewa Szpot Sp. z o.o. "Dołączyliśmy bowiem do grona dealerów i autoryzowanych serwisów marki Nissan. Marki, która w Wielkopolsce ma tysiące zwolenników. Nasza lokalizacja, tuż przy trasie nr 92, z wygodnym dojazdem, nowoczesnym i bardzo dobrze przygotowanym zapleczem serwisowym zapewne bardzo ucieszy szczególnie mieszkańców wschodniej i południowo-wschodniej części aglomeracji poznańskiej. Od dzisiaj bowiem będą mieli bardzo blisko zarówno mając na uwadze zakup samochodu marki Nissan, jak też kompleksową obsługę posprzedażną".

"Nasze wieloletnie doświadczenie i osiągnięcia zarówno na arenie krajowej, jak i europejskiej są mocnym gwarantem najwyższego poziomu świadczonych usług. Będzie nam miło gościć wszystkich Państwa w najnowszym salonie samochodowym w Wielkopolsce. Salonie, który jest częścią Miasteczka Samochodowego Szpot, oferującego samochody 7 marek oraz 11 autoryzacji serwisowych".

Firma Ewa Szpot Sp. z o.o. istnieje na motoryzacyjnej mapie Polski od 25 lat i jest także autoryzowanym dealerem i serwisem dwóch innych marek.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane