/  / Nissan w Sosnowcu

DEALERZY | Nissan w Sosnowcu

Grupa PGD|
null
© Nissan
null

Grupa PGD uruchomiła w Sosnowcu salon marki Nissan. Dla największego w Polsce sprzedawcy samochodów jest to jednocześnie 27. autoryzacja dealerska.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Grupa PGD uruchomiła w Sosnowcu salon marki Nissan. Usytuowany przy drodze ekspresowej S86 obiekt jest ósmym salonem Nissana w należącej do Grupy PGD sieci Japan Motors.

Salon został wybudowany z zachowaniem najnowszych standardów obiektowych marki. 1100 m2 powierzchni obiektu umożliwia ekspozycję całej gamy samochodów japońskiego producenta. Do dyspozycji klientów jest dziewięć samochodów demonstracyjnych, a kolejne dwa są w drodze.

Salon zapewnia klientom obsługę finansową i ubezpieczeniową oraz zakup akcesoriów. Już wkrótce ruszy także serwis.

"Nissan to marka, która znakomicie się rozwija, ma przemyślaną strategię rozwoju gamy modelowej, dlatego wiążemy z nowym salonem duże nadzieje. Klienci bardzo dobrze przyjęli nowego Qashqaia, czekamy na X-Traila w nowym wcieleniu, a przede wszystkim na nowy model w segmencie C o nazwie Pulsar. To wszystko jest podstawą naszego dużego optymizmu - komentuje Bogdan Leśniak, dyrektor regionu śląskiego Grupy PGD.

Atutem nowego salonu poza komfortem, jaki zapewnia klientom, jest jego lokalizacja przy najbardziej ruchliwej trasie w regionie. Nie może zatem dziwić, że inwestor planuje tu budowę kolejnych dwóch salonów. Już wiadomo, że w jednym znajdzie siedzibę Infiniti. Fundamenty już zostały wylane.

W województwie śląskim salony Japan Motors działają już w Bielsku-Białej, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Katowicach i Tychach. A ponadto w Krakowie i Warszawie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane