/  / Niemcy polubili Jeepa

Niemcy polubili Jeepa

null
© Jeep
null

W ciągu dwóch pierwszych miesięcy bieżącego roku niemieccy klienci zarejestrowali w swoim kraju łącznie prawie 1 200 nowych samochodów osobowych marki Jeep. To o 9,5% więcej niż w analogicznym czasie rok wcześniej.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Liderem popularności w gamie na rynku niemieckim jest Jeep Grand Cherokee, na którego zakup zdecydowało się nieco ponad 600 klientów. Na kolejnych miejscach rankingu plasuje się natomiast Jeep Wrangler oraz Jeep Compass, które uzyskały wynik na poziomie około 280 rejestracji każdy.

Przypomnijmy, że podczas marcowej wystawy w Genewie marka Jeep prezentuje szerokiej publiczności tak ciekawe propozycje jak zupełnie nowy Jeep Cherokee (europejska premiera), a także Jeep Renegade (auto na zdjęciu), który szykowany będzie w segmencie B-SUV.

W całym ubiegłym roku kalendarzowym globalna sprzedaż marki Jeep wyniosła rekordowe 731 565 egzemplarzy. Tym samym pobity został wcześniejszy rekord z roku 2012 (701 626 sztuk).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane