/  / Największe Porsche Centrum w Polsce

Największe Porsche Centrum w Polsce

null
© Mariusz Majewski / art nuve
null

We Wrocławiu otwarto największe jak do tej pory Porsche Centrum w Polsce. Obiekt ma trzy kondygnacje i pomieści łącznie 11 samochodów ekspozycyjnych.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
29 czerwca otwarto piąty – i jak do tej pory największy – salon Porsche Centrum w Polsce. Inwestycja we Wrocławiu, bo o niej mowa, powstała w pobliżu autostrady A4 Wrocław-Kraków. Projekt zrealizowano zgodnie z obowiązującymi standardami architektonicznymi Porsche AG.

Poza salonem, w którym można zaprezentować aż 11 samochodów na dwóch poziomach, w budynku mieści się serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy z 7 podnośnikami oraz magazyn części zamiennych. Jest też tam jedyna w Europie strefa Porsche Spa & Detailing, która świadczy usługi czyszczenia, renowacji i konserwacji karoserii oraz elementów wnętrza sportowych aut. Na miejscu można również nabyć akcesoria z linii Porsche Driver's Selection.

Oferta wrocławskiego salonu obejmuje ponadto magazynowanie hardtopów, opon i kół oraz garażowanie samochodów na czas zimy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane