/  / Największa flota Opla Adama

Największa flota Opla Adama

null
© Serwis Haller
null

Serwis Haller dostarczy 20 egzemplarzy Opla Adama dla firmy Best Rent a Car. W przypadku omawianego modelu to pierwsza tak duża transakcja w Polsce.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Firma Best Rent a Car zamówiła w Serwis Haller łącznie 20 samochodów Opel Adam. Umowa obejmuje dostawę w dwóch transzach – pierwsza partia 12 samochodów trafiła do klienta w maju. Reszta aut będzie natomiast dostarczona w sierpniu.

Ople sprzedane i dostarczone przez Serwis Haller to wersja Jam z silnikiem 1.2 70 KM. Klient zdecydował o wyborze aut w patriotycznych barwach: nadwozie samochodu ma kolor czerwony, natomiast dach – biały.

"To pierwsza tak duża transakcja w przypadku modelu Adam. Cieszę się, że udało nam się zrealizować ten kontrakt, będący ukoronowaniem naszych działań związanych z promowaniem Opla Adama na naszym rynku - powiedział Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

Zajmująca się wynajmem samochodów firma Best Rent a Car działa w różnych częściach kraju. Kupione przez nią Ople trafią do oddziałów od Pomorza po Śląsk.

"Testowaliśmy różne samochody w tym segmencie. Wybraliśmy Opla Adama, posiadającego bardzo dobre walory jezdne, które są kluczowym elementem dla naszych klientów. Poza tym, szukaliśmy auta typowo wizerunkowego, a Adam idealnie wpisuje się w ten nurt - wyjaśnia Beata Maciejewicz, prezes Best Rent a Car.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane