/  / Najmniejszy salon Infiniti

DEALERZY | Najmniejszy salon Infiniti

null
© IP
null

Punkt dealerski w Poznaniu mieści na razie jeden samochód, kącik wypoczynkowy, biurko… i niewiele więcej. Ale we wrześniu Infiniti będzie już mieć w stolicy Wielkopolski salon z prawdziwego zdarzenia.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Zdecydowaliśmy się na rozwiązanie tymczasowe, z uwagi na duże zainteresowanie marką, jakie od kilku lat obserwujemy w Wielkopolsce - mówi Grzegorz Szczypior, prezes Infiniti Polska. "W przekonaniu do zasadności jego utworzenia utwierdzili nas goście Poznań Motor Show zauroczeni modelami Q30 i Q60. Przy okazji liczymy na pobicie światowego rekordu sprzedaży z jednego metra kwadratowego".

Docelowy salon Infiniti Poznań, którego powierzchnia będzie liczyć ponad 920 m kw. (czyli trzydziestokrotnie więcej niż punktu tymczasowego), ma zostać otwarty we wrześniu.

Aktualna sieć sprzedaży Infiniti w Polsce obejmuje ponadto lokalizacje w Warszawie i Sosnowcu, a od miesiąca – także w Krakowie. Importer przystępuje w międzyczasie do budowy nowych salonów we Wrocławiu i Gdańsku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane