/  / Najlepszy specjalista ds. sprzedaży samochodów dostawczych Forda

Najlepszy specjalista ds. sprzedaży samochodów dostawczych Forda

null
© Auto Plaza
null

Grzegorz Dawidowicz, pracownik Centrum Pojazdów Dostawczych warszawskiego dealera Forda Auto Plaza, zajął pierwsze miejsce w Polsce w ramach europejskiego programu Forda "Mistrzowie 2014".

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Omawiany program premiuje wiedzę na temat nowej gamy samochodów dostawczych Forda, jak również wdrożenie tej wiedzy w praktyce poprzez zwiększenie sprzedaży.

"Nowatorskie podejście Forda do tworzenia funkcjonalnych, bezpiecznych i ekonomicznych pojazdów dostawczych, o dynamice i komforcie samochodów osobowych wzbudza zrozumiałe zainteresowanie klientów - mówi Grzegorz Dawidowicz. "Wprowadzenie na rynek nowych modeli Transita sprawia, że po 16 latach sprzedaży samochodów dostawczych nie maleje mój entuzjazm i zaangażowanie w codziennej pracy. Program Mistrzowie 2014 zmotywował mnie tym bardziej, że nagrodą główną jest wyjazd na półfinał Ligi Mistrzów, który będzie na pewno wyjątkowym przeżyciem".

Całkowite odświeżenie oferty pojazdów użytkowych Forda rozpoczęło się już w zeszłym roku, kiedy to koncern zaprezentował zupełnie nową generację jednotonowych półciężarówek: nowego Transita Custom oraz nowego Transita i Transita Connect. Ford Transit Custom zdobył tytuł Samochodu Dostawczego Roku 2013 i jako jedyny model w segmencie uzyskał 5 gwiazdek w testach zderzeniowych według organizacji Euro NCAP.

W tym roku czeka nas kolejna premiera Forda, którą będzie nowy Transit Courier.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane