/  / Najlepsze serwisy Volkswagena

Najlepsze serwisy Volkswagena

null
© Volkswagen
null

Wyróżnienie Volkswagen Service Quality Award 2014 otrzymało 100 autoryzowanych serwisów Volkswagena z 30 krajów. W tym elitarnym gronie jest firma z Polski.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Volkswagen Service Quality Award to nagroda dla najlepszych dealerów i ich pracowników w Europie, Rosji oraz Turcji, przyznawana za ich zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości serwisu i zadowolenia klientów. Wyróżnienie to podkreśla także duże znaczenie takiego zaangażowania dla sukcesów własnej firmy, a tym samym także marki Volkswagen.

"Naszym celem jest, aby w 2018 roku znaleźć się na pierwszym miejscu wśród producentów samochodów pod względem jakości serwisu i zadowolenia klientów. Jestem dumny z pracy i wielkiego zaangażowania nagrodzonych firm - podkreśla Axel Schulte-Heurmann, szef after-sales marki Volkswagen Samochody Osobowe.

Wśród nagrodzonych znalazła się firma z Polski – autoryzowany dealer Jodko-Schiewe ze Świdnicy, która zwyciężyła w dwóch kategoriach. Serwis zanotował bowiem najlepszy wynik oraz największy wzrost jakościowy na polskim rynku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane