/  / Najlepsi w sieci Renault

DEALERZY | Najlepsi w sieci Renault

null
© Renault
null

Dwóch dealerów Renault z Polski znalazło się w elitarnym gronie firm, jakie otrzymały tytuł "Dealer of the Year 2014".

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
10 kwietnia miała miejsce we Francji ceremonia wręczenia nagród Renault dla najlepszych koncesjonerów – "Dealer of the Year 2014". W gronie 96 laureatów znalazło się dwóch partnerów Grupy Renault na polskim rynku: Renault Retail Group Warszawa oraz Vip Car z Opola.

Tytuł "Dealer of the Year" jest przyznawany cyklicznie liderom grupy, wyróżniającym się pod względem: liczby sprzedanych nowych pojazdów, części zamiennych i akcesoriów oraz zawartych umów na świadczenie usług serwisowych; rentowności; jakości sprzedaży oraz obsługi posprzedażnej.

"To już kolejny, czwarty rok, kiedy nasza firma została laureatem tej nagrody - mówi Mirosław Dąbrowski, prezes zarządu Renault Retail Group Warszawa. "Stale się rozwijamy i staramy się jak najlepiej odpowiadać na zmieniające się potrzeby klientów. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy docenieni. Jest to okazja, żeby podziękować naszym pracownikom za ich zaangażowanie, a przede wszystkim naszym klientom, ponieważ bez ich zaufania do naszych usług nagroda Dealer of the Year 2014 nie byłaby możliwa".

"Bardzo cieszymy się z wyróżnienia Dealer of the Year 2014. To dla nas cenna nagroda, którą nasza firma otrzymuje już po raz drugi - podkreśla Andrzej Szmigiel, prezes Vip Car. "Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że udało nam się sprostać oczekiwaniom naszych klientów i osiągnąć dobre wyniki. Dziękuję naszym klientom oraz pracownikom firm Vip Car i Renault Polska".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane