/  / Najlepsi w sieci dealerskiej Skody

Najlepsi w sieci dealerskiej Skody

SKODA|
null
© Skoda
null

Oto zestawienie najlepszych specjalistów sieci marki Skoda w Polsce, którzy zostali wyróżnieni w ramach konkursów: Sprzedawca Roku, Doradca Serwisowy Roku oraz Technik Serwisowy Roku 2013.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W corocznym konkursie na Sprzedawcę Roku, w którym udział brali najlepsi pracownicy sieci dealerskiej marki, po raz pierwszy zwyciężyła kobieta - Justyna Chrut z Pol-Moto w Kielcach. Drugie miejsce zajął natomiast Andrzej Bełdziński z Zimny Auto Sp. z o.o. w Łodzi, a na trzecim uplasował się Andrzej Łyda z Auto Centrum w Gliwicach.

Finał zmagań o tytuł Doradcy Serwisowego oraz Technika Serwisowego Roku 2013 odbył się w ramach cyklicznego, międzynarodowego konkursu Skoda Service Challange 2013. Na jego finałowe rozstrzygnięcie przyjeżdżają do Pragi technicy i doradcy serwisowi sieci Skoda z różnych krajów świata, którzy wcześniej zwyciężyli w eliminacjach krajowych.

Doradcą Serwisowym Roku został Władysław Chruściński z firmy Rzepecki-Mroczkowski z Poznania. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Kula z MKT Serwis z Mielca, natomiast na trzecim stopniu podium znalazł się Arkadiusz Brzeziński z Auto Wimar Warszawa.

Technikiem Serwisowym Roku 2013 został Łukasz Zielasko z Welm Centrum Sp.j. w Bielsku-Białej. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Podlecki z Pehamot Sp. z o.o. ze Szczecina, a trzecie miejsce przypadło Markowi Borkowskiemu z Cersed Sp.j. w Siedlcach.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane