/  / Najlepsi dealerzy Mercedesa

Najlepsi dealerzy Mercedesa

Mercedes-Benz|
null
© Mercedes-Benz
nullnullnullnullnullnull

Co 6 miesięcy firma Mercedes-Benz Polska monitoruje i ocenia działalność swoich dealerów, a co roku najlepszym z nich przyznaje nagrody.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Już od 2005 roku Mercedes-Benz Polska prowadzi system kompleksowej oceny dealerów spod znaku trójramiennej gwiazdy. Dealerów ocenia się w pięciu kategoriach: sprzedaży aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, serwisu i części oraz usług finansowych. W przypadku każdej z nich punktowane są cztery kryteria:
- realizacja celów/osiąganie wzrostu działalności
- kondycja finansowa
- jakość obsługi klienta
- jakość współpracy z Mercedes-Benz Polska

Oceny dokonuje dział zarządzania siecią dealerską, a rezultaty ogłaszane są podczas spotkania dealerów Mercedes-Benz w Warszawie. Regularne monitorowanie ich działalności pozwala podnosić jakość usług nie tylko w zakresie bieżących potrzeb serwisowych, ale i we wdrażaniu rozwiązań mających na celu optymalizację kosztów zarządzania flotą samochodową. Dla klienta to również cenna rekomendacja przy wyborze stacji obsługi.

Tytułem Dealera Roku 2014 - czyli firmy, która uzyskała najlepszy wynik we wszystkich kategoriach za rok 2013 - nagrodzono firmę Duda-Cars SA. W poszczególnych kategoriach przodują:
- BMG Goworowski Sp. z o.o. (pierwsze miejsce w kategorii "samochody osobowe")
- Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek Sp.J. (pierwsze miejsce w kategorii "samochody dostawcze")
- Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek Sp.J. (pierwsze miejsce w kategorii "samochody ciężarowe")
- DDB Auto Bogacka Sp.J. (pierwsze miejsce w kategorii "serwis i części zamienne")
- DDB Auto Bogacka Sp.J. (pierwsze miejsce w kategorii "usługi i produkty finansowe")
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane