/  / Nagroda Fleet Leader 2013 dla Peugeot Polska

Nagroda Fleet Leader 2013 dla Peugeot Polska

Peugeot Polska|
null
© Peugeot
null

Podczas targów branżowych Fleet Market 2013, które odbyły się 19 listopada w Warszawie, firma Peugeot Polska została uhonorowana statuetką Fleet Leader 2013.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Fleet Leader to najważniejsze wyróżnienia branżowe magazynu Fleet, które corocznie wręczane są osobom, podmiotom i firmom z branży za wyjątkowe osiągnięcia na rynku flotowym i motoryzacyjnym. Statuetki przyznawane są przez kapitułę, w skład której wchodzą przedstawiciele partnerów omawianego magazynu.

W tym roku pośród wszystkich podmiotów działających w branży flotowej i motoryzacyjnej wyróżniony został m.in. Peugeot Polska. Nagroda Fleet Leader 2013 dla Peugeot przyznana została za zrealizowanie dostawy 1 300 samochodów dla Poczty Polskiej i wygranie kolejnego przetargu na dostawę jeszcze 850 pojazdów.

Grzegorz Sokalski, dyrektor ds. sprzedaży do firm w Peugeot Polska,  po odebraniu statuetki powiedział: "To zaszczytne wyróżnienie dla Peugeot, które z jednej strony bardzo nas wyróżnia na rynku flotowym w Polsce, z drugiej z kolei jest mobilizacją do dalszej wytężonej pracy w przyszłości".

Lista zdobywców nagrody Fleet Leader 2013

Peugeot w roku bieżącym jest czwartą marką pod względem wolumenów sprzedaży na rynku polskim. Warto przypomnieć, iż wynik realizowany jest bez uwzględnienia najważniejszego gracza na rynku flotowym, reprezentanta z segmentu C, czyli modelu 308.

Nowości rynkowe 2014

Z nowym Peugeot 308, obecnym w ofercie producenta na rynku polskim od 24 października, dział sprzedaży flotowej wiąże ambitne plany począwszy od 2014.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane