/  / Nagroda dla Działu Serwisu DAF Trucks Polska

Nagroda dla Działu Serwisu DAF Trucks Polska

DAF Trucks Polska|
null
© DAF
nullnull

W czasie corocznego spotkania reprezentantów przedstawicielstw DAF z całej Europy w Eindhoven Renaud Dehillotte (dyrektor zarządzający DAF Trucks Polska) oraz Bartosz Gruszczyński (szef działu Serwisu DAF Trucks Polska) odebrali nagrodę dla najlepszego działu serwisu w roku 2013 w całej organizacji DAF.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nagroda przyznawana jest w oparciu o ocenę takich kryteriów jak szybkość reakcji serwisu ITS na wezwanie klienta, wykonanie czynności serwisowych poprawnie za pierwszym razem, realizację akcji serwisowych, jakość wykonywanych obsług i napraw, jakość obsługi klienta oraz sprzedaż kontraktów DAF Multisupport. DAF Trucks Polska otrzymała nagrodę po raz czwarty z rzędu.

W poprzednich latach polskie przedstawicielstwo otrzymało nagrody za najlepsze osiągnięcia w sprzedaży oraz dwukrotnie za najwyższy wzrost sprzedaży części zamiennych DAF i TRP/AllMakes.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane