/  / Nadal są chętni na Autosan

Nadal są chętni na Autosan

PAP|
null
© Autosan
null

Pięć firm jest zainteresowanych kupnem będącej w upadłości fabryki Autosan z Sanoka. Spółka nie znalazła nabywcy w pięciu przetargach ogłoszonych przez syndyka, teraz zostanie sprzedana z wolnej ręki – informuje Polska Agencja Prasowa.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jak powiedział PAP syndyk masy upadłościowej Autosanu Ludwik Noworolski, oferty w sprawie kupna fabryki rozesłane zostały do wszystkich firm, które wyraziły jakiekolwiek zainteresowanie podczas ogłaszanych przetargów. - Na moje pismo odpowiedziało pięć podmiotów. Na razie są to lakoniczne odpowiedzi, że podtrzymują zainteresowanie kupnem Autosanu. Szczegóły będą ustalane z każdym podmiotem oddzielnie. Pierwsze rozmowy już prowadzę, uczestniczą w nich też przedstawiciele załogi – powiedział agencji syndyk.

Wśród zainteresowanych podmiotów są firmy z Polski, w tym inwestorzy branżowi. Ludwik Noworolski zaznaczył, że warunkiem sprzedaży fabryki jest kontynuacja produkcji i utrzymanie zatrudnienia.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane