/  / Motoryzacyjne życzenia na święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok

Motoryzacyjne życzenia na święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok

IBRM Samar|
null
null

Bliskości, radości oraz spokoju – życzą świątecznie importerzy, producenci i dealerzy. Wierzą też, że w 2016 roku nie zabraknie nowych zadań i wyzwań, a wszyscy dostaną szansę na rozwinięcie skrzydeł.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Rafał Orłowski, partner w firmie analitycznej Automotivesuppliers.pl: Zbliżający się koniec roku jest okazją do podsumowań. Na plus należy zaliczyć rozwój branży  motoryzacyjnej. W 2015 roku ustanawiała ona nowe rekordy. Poziom zatrudnienia wzrósł do najwyższego w historii, podobnie jak obroty czy wartość eksportu. Duży minus to przede wszystkim przegrana walka o inwestycję Jaguara Land Rovera, która była realnie do pozyskania. Inwestycja JLR to nowe technologie, z dużym wykorzystaniem aluminium w konstrukcji nadwozi aut klasy premium. W tej technologii produkowane są samochody na Słowacji i na Węgrzech, ale nie u nas. Szkoda, że nie udało nam się „wskoczyć” na kolejny wyższy poziom inwestycji w innowacyjne technologie.
Koniec roku to jeden z niewielu momentów kiedy branża motoryzacyjna trochę zwalnia tempo. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w imieniu Partnerów i zespołu AutomotiveSuppliers.pl życzę Państwu chwili wytchnienia i refleksji oraz pomyślnego Nowego 2016 Roku.

Jakub Faryś, prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego: Za nami czas przedświątecznej gorączki – przed nami długo wyczekiwane Święta Bożego Narodzenia i  Nowy Rok.  Dla wielu z nas, to czas podsumowań, rozliczeń i budowania życiowych i zawodowych planów na najbliższe miesiące. Jakie będą? Co zmienią w naszym życiu osobistym i zawodowym?
Ponieważ dla mnie Święta Bożego Narodzenia to czas nadziei - chciałbym się tą właśnie nadzieją z Państwem podzielić. Chciałbym wszystkim nam życzyć przede wszystkim zdrowia, siły do podejmowania nowych wyzwań wiary i optymizmu. Mam nadzieję, że ten niepowtarzalny czas przyniesie nam ukojenie i odpoczynek od codziennych spraw, spraw, w których czasami gubimy to co ważne – bliskość, rodzinne ciepło,  zaufanie i otwartość na drugiego człowieka.
Niech zatem bliskość, radość i spokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszą nam przez cały rok i dają nam siłę do realizacji wszystkich prywatnych i zawodowych planów oraz  najskrytszych marzeń.  
 
Michał Bowsza, dyrektor marki Audi w Polsce: Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim Czytelnikom i Użytkownikom portalu samar.pl. Niech najbliższe dni będą dla Was szczęśliwe i pogodne, a czas spędzony w gronie najbliższych napełni Wasze serca spokojem i radością.
Szczególne życzenia płyną też do wszystkich związanych w Polsce z marką Audi. Życzę Wam, by w nadchodzącym roku jeszcze bardziej umacniała się pozytywna atmosfera w naszej firmie, a wyniki pracy okazały się równie dobre, a nawet lepsze niż obecnie.
Życzę wszystkiego najlepszego całej branży motoryzacyjnej w Polsce. Kończący się rok był dla nas dobry. Wierzę, że nadchodzący pozwoli wszystkim markom obecnym na polskim rynku na dalsze rozwijanie skrzydeł i na efektywną współpracę.

Rafał Grzanecki, szef biura PR & Komunikacji, FCA Poland: Świąt w gronie rodzinnym, na Nowy Rok dużo zdrowia i trochę szczęścia oraz samych bezpiecznych podróży. Oby grudniowe „excelowe” i „powerpointowe” budżety potwierdziły się za 12 miesięcy, a rynek niech rośnie przynajmniej do poziomu tego znanego z samochodów używanych.
 
Jens Ocksen, prezes Volkswagen Poznań: Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia życzę wszystkim odpoczynku i wyciszenia w gronie najbliższych. Wykorzystajcie Państwo ten czas na nabranie sił na kolejny 2016 rok, w którym na pewno nie zabraknie nowych zadań i wyzwań. I właśnie tych nowych zadań i wyzwań życzę zarówno wszystkim przedstawicielom, jak i całej branży motoryzacyjnej.
 
Leszek Płonka, dyrektor zarządzający Hyundai Motor Poland: Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim czas refleksji, odpoczynku i wewnętrznego spokoju. Chciałbym, aby towarzyszyły one wszystkim pracownikom Hyundai Motor Poland oraz naszym partnerom biznesowym, z którymi na co dzień współpracujemy. W Nowym Roku, życzę całej branży motoryzacyjnej samych prostych dróg, prowadzących do efektywnej realizacji wszystkich celów biznesowych.
 
Jakub Pietrzak, współwłaściciel Ferrari Katowice i Ferrari Warszawa: Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to czas spotkań z najbliższymi, wypełniony radością i pogodą ducha. To również okres, który możemy poświęcić na refleksje nad mijającym rokiem oraz plany na nadchodzący Nowy Rok. W związku z tym życzę Państwu, swoim współpracownikom, rodzinie, abyśmy wszyscy ten zbliżający się świąteczny czas spędzili w atmosferze szczęścia, spełnienia prywatnego i zawodowego oraz abyśmy w nadchodzący 2016 rok spoglądali z nadzieją sukcesu z podjętych wyzwań.

Przemysław Skrzydlak, prezes spółki Izo-Blok, producenta komponentów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego: W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, spoglądam w przyszłość pełen nadziei i optymizmu. Moim głównym życzeniem na 2016 rok dla branży a zatem i dla spółki jest zwiększenie dynamiki rozwoju. Wtedy ten zbliżający się Rok ma szanse być jeszcze lepszy niż 2015.

Wojciech Drzewiecki, prezes Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR: Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę naszym Czytelnikom i Użytkownikom portalu samar.pl dużo szczęścia, zdrowia, a przede wszystkim spokoju i oderwania od codziennych trosk,  problemów i sporów.  W Nowym Roku zaś realizacji zawodowych planów  i biznesowych wyzwań zakończonych sukcesem.  Branży motoryzacyjnej w Polsce życzę dużo wiary w dobrą przyszłość kraju i polskiej gospodarki.
 

 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane