/  / Motoryzacyjne życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Motoryzacyjne życzenia na Święta Bożego Narodzenia

IBRM Samar |
null
null

Anielskiej cierpliwości w borykaniu się z przeciwnościami losu i w oczekiwaniu na korzystne dla branży motoryzacyjnej rozwiązania. Znalezienia równowagi między tym, co się opłaca, a co warto robić - tego na święta Bożego Narodzenia i Nowy 2015 Rok życzą sobie przedstawiciele branży motoryzacyjnej.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Grzegorz Hankus, prezes Grupy PGD: Wszystkim czytelnikom Samaru życzę bogactwa zdrowia oraz uśmiechów najbliższych, bo gdy ich brak wszelkie inne powody do radości bledną. W roku przyszłym niech nam nie brakuje błyskotliwych i przemyślanych rozwiązań biznesowych. Życzę również anielskiej cierpliwości w borykaniu się z przeciwnościami losu i w oczekiwaniu na korzystne dla branży motoryzacyjnej rozwiązania.

Agata Raniecka, prezes firmy dealerskiej Dixi-Car: Sobie i swojej rodzinie życzę morza śmiechu, słodkości, radości, wielu marzeń, spełnień i codziennych małych i dużych przyjemności. Swojej firmie  i jej pracownikom – energii, radości, poczucia humoru, pomysłów i odwagi by je realizować oraz wiele szczęścia i powodzenia. Branży motoryzacyjnej i dealerom życzę spokoju gospodarczego, dystansu, dobrej strategii, zaangażowanych pracowników, uśmiechniętych klientów, dobrej współpracy i rosnącego rynku.

Leszek Płonka, dyrektor zarządzający Hyundai Motor Poland: Chciałbym przekazać wszystkim partnerom biznesowym Hyundai Motor Poland najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku. Niech ten wyjątkowy czas upłynie Państwu w gronie najbliższych, w domowym cieple, z dala od obowiązków dnia codziennego. Mam nadzieję, że świąteczny wypoczynek pozwoli nam zebrać siły potrzebne do wykorzystania nadarzających się naszej branży okazji. A tych, jak sądzę, nie zabraknie w nadchodzącym 2015 roku.

Tomasz Nordyński, właściciel spółki dealerskiej Nordyński: Wszystkim kolegom z branży i ich rodzinom, a także pracownikom ich firm życzę, aby w Święta odpoczęli od „dealerskiej” rzeczywistości i żeby te kilka dni spędzili trochę spokojniej. A w Nowym Roku niech rynek nas miło zaskoczy dużym wzrostem sprzedaży. I niech wszystkim dopisuje zdrowie, bo bez niego trudno się cieszyć z owoców codziennej pracy.

Solange Olszewska, prezes Solaris Bus & Coach: Sobie i mojej rodzinie życzę na nadchodzące święta zdrowia i spokoju. Abyśmy przez tych kilka dni mieli czas tylko i wyłącznie dla siebie oraz swoich bliskich. Takie same życzenia składam też wszystkim moim współpracownikom. Chciałabym, aby podczas zbliżających się świąt wszyscy potrafili nabrać dystansu do rzeczywistości i pełni pozytywnej energii wkroczyli w Nowy Rok. Branży, w której działa nasza firma, życzę natomiast, by tętniła życiem przez cały rok.

Maks Kraczkowski, wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Gospodarki: Same, nawet najlepiej brzmiące życzenia niewiele dobrego przysparzają przedsiębiorcom. Gospodarka oprócz życzeń wzrostu oczekuje prezentu – dobrych, przemyślanych działań prawodawcy. Życzę jej zatem mądrych decyzji podejmowanych na szczeblu krajowym i Unii Europejskiej. Przedsiębiorcom i pracownikom życzę również sukcesów zawodowych, realizacji zysków i pomysłów biznesowych obliczonych nie tylko na Nowy Rok, ale całą dekadę.

Grzegorz Zalewski, prezes Renault Polska, dyrektor generalny terytorium Wschód: Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć Państwu w imieniu firm Renault i Dacia najserdeczniejsze życzenia szczęścia, wszelkiej pomyślności, radości i spełnienia marzeń. Jest to czas, w którym chcę podziękować wszystkim naszym klientom za wybór i zaufanie, a naszym Pracownikom za zaangażowanie w osiągnięcie najlepszych w historii naszej obecności w Polsce celów sprzedaży i jakości obsługi. Dziś możemy świętować dobre wyniki naszej firmy, a w nadchodzący rok 2015 spoglądać z optymizmem.

Łukasz Paździor, dyrektor zarządzający Mazda Motor Poland:
Prywatnie życzę Wszystkim więcej czasu na rozwijanie własnych pasji i dzielenie się nimi, czerpania więcej radości z codziennych spraw oraz doświadczania nowych przeżyć. Biznesowo życzę znalezienia równowagi tym, co się opłaca, a co warto robić.  
 
Arkadiusz Nowiński, prezes Volvo Car Poland: Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzyłbym sobie, aby nadchodzący rok był dobrym czasem dla mojej rodziny, byśmy zawsze mieli dla siebie czas i byli dla siebie oparciem. Firmie życzę, aby nadchodzący rok był kolejnym, w którym nasza sprzedaż wzrośnie. Wszystkim pracownikom życzę satysfakcji z wykonywanej pracy oraz szczęścia w życiu osobistym. Naszej branży życzę stabilizacji gospodarczej i politycznej oraz dalszego rozwoju całego sektora prywatnego w Polsce. Wszystkim przedsiębiorcom - samych sukcesów, ich dobra kondycja najlepiej przekłada się bowiem na wyniki firm motoryzacyjnych.

Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland: Wszystkim pracownikom, mojej rodzinie oraz sobie życzę zdrowych, przepełnionych ciepłem i radością, beztroskich Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Branży motoryzacyjnej w Polsce życzę dużo optymizmu oraz ciągle rosnącej koniunktury gospodarczej.

Dominika Bońkowska, właścicielka firmy dealerskiej Bońkowscy:
Całej branży motoryzacyjnej w Polsce życzę stabilnych przepisów, a dealerom - by importerzy byli dla nich partnerami w biznesie, a urzędnicy - pomagali w zawiłościach podatkowych. Życzę nam także klientów, którzy będą woleli kupować nowe samochody.

Oprac. PJ

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane