/  / Moto-życzenia na święta Bożego Narodzenia

Moto-życzenia na święta Bożego Narodzenia

IBRM Samar |
null
null

Świąt pięknych, rodzinnych i beztroskich jak z najpiękniejszych wspomnień, kiedy byliśmy dziećmi. Nowej fabryki samochodów oraz normalności i neutralności podatku VAT dla polskich przedsiębiorców - tego na święta Bożego Narodzenia i Nowy 2014 r. życzą politycy i przedstawiciele branży motoryzacyjnej.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Janusz Piechociński, wicepremier RP, minister gospodarki i prezes PSL: Sobie, moim bliskim i współpracownikom życzę byśmy byli dobrymi kierowcami na życiowych szlakach. Niech na drodze do celu czekają Nas te piękne chwile, które jeszcze przed Nami, dla których jeszcze bardziej warto żyć. Niech pogoda ducha towarzyszy Nam każdego nowego dnia. Polskiej gospodarce życzę ponad 3 procentowego PKB, spadku bezrobocia poniżej 10 proc. progu i wzrostu zarobków. Polskiej branży motoryzacyjnej - nowej fabryki samochodów, nowej fabryki silników i ogumienia. Minimum 800 tysięcy zmontowanych samochodów i 20 proc. wzrostu eksportu samochodów, części i podzespołów.

Maks Kraczkowski, wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Gospodarki, PiS: Wszystkim Przedsiębiorcom oraz Ich rodzinom życzę Świąt pięknych, rodzinnych i beztroskich jak z najpiękniejszych wspomnień, kiedy byliśmy dziećmi.  Polskiej motoryzacji życzę natomiast w nadchodzącym, Nowym Roku rosnącej gospodarki, realizacji ambitnych planów biznesowych i oczywiście wysokich zysków.

Jakub Faryś, prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego: Spokojnych, dobrych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz udanego zarówno zawodowo jak i prywatnie Nowego, 2014 roku.

Marek Konieczny, prezes Związku Dealerów Samochodów: Nie ma innego wyjścia. Tegoroczne życzenia będą branżowe i do tego muszą być w kratkę. Tym importerom i dealerom, którzy mają dużo samochodów z „kratką” – lenistwa rządu i parlamentu, żeby okienko podatkowe trwało jak najdłużej. Tym, którzy takich aut nie mają – pracowitości władz, by nowa ustawa o VAT była bardzo, bardzo szybko. A wszystkim, by niezależnie od czasu  powstania poprawionej ustawy, wprowadziła ona wreszcie w Polsce normalność i neutralność podatku VAT dla polskich przedsiębiorców.

Adam Pietkiewicz, prezes Holdingu1, właściciela Grupy PGD: Wszystkim nam, czytelnikom portalu Samar.pl życzę, by magia Świąt przełożyła się na czerstwe zdrowie i magiczny blask w naszych oczach, a drogi do wymarzonych celów stały się prostsze i bezpieczniejsze. Wszystkim koleżankom i kolegom z branży motoryzacyjnej dodatkowo winszuję, by nowy Minister Finansów zadumał się nad związkiem między liczbą sprzedanych nowych samochodów, a wpływami do budżetu państwa i by dzięki przemyślanej, stabilnej polityce legislacyjnej rosło bezpieczeństwo naszych biznesów, a branża wskoczyła na wysokie obroty.

Dominika Bońkowska, współwłaścicielka spółki Bońkowscy: Sobie i mojej rodzinie życzę byśmy mieli więcej czasu na bycie razem, tylko dla siebie. Szaleństwa w codzienności, powagi od święta. Swojej spółce i pracownikom - tyle samo energii i zaangażowania w realizację obowiązków, co Polacy wkładają w codzienne narzekanie na pogodę,  szefa „co się czepia” czy dziurę w moście. Branży motoryzacyjnej - klarownych podatków, z jednoznacznym wzorem i zasadami na sposób odliczania VAT-u. A branży życzę, by zarówno firmy jak i Kowalskich było stać na kupowanie aut nowych i używanych, by kupowali je od firm zajmujących się sprzedażą w sposób rzetelny i uczciwy.

Andrzej Korpak, dyrektor generalny General Motors Manufacturing Poland: Rodzinie życzę zdrowia, niezliczonych okazji do spotkań z przyjaciółmi, a także niewyczerpanych pokładów optymizmu. Pracownikom - dużo radości i pomyślności. W pracy takiego zaangażowania i kreatywności jak w mijającym roku  oraz wielu ciekawych projektów i zadań. Branży motoryzacyjnej w Polsce – niegasnącego optymizmu, wyłącznie dobrych decyzji i coraz lepszej koniunktury gospodarczej.
 
Solange Olszewska, prezes Solaris Bus & Coach: Wszystkie sukcesy naszej spółki nie byłyby możliwe bez pracy zespołowej naszej ponad 2 500 załogi. Korzystając z okazji chciałabym wszystkim pracownikom serdecznie podziękować za ich pracę i życzyć im i ich rodzinom radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz udanego roku 2014. Również naszym klientom i wszystkim organizacjom, z którymi mamy przyjemność współpracować, na co dzień, życzę pomyślnego roku i samych pogodnych dni. A jeśli miałabym życzyć czegoś sobie i swojej rodzinie, to przede wszystkim zdrowia.

Opracował: Paweł Janas


 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane