/  / MM Cars w Warszawie

DEALERZY | MM Cars w Warszawie

null
© MM Cars
null

MM Cars – wielomarkowy dealer samochodowy ze Śląska – planuje otwarcie salonu w Warszawie. Ukończenie inwestycji zapowiadane jest na końcówkę 2015.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
MM Cars wybuduje w stolicy nowy obiekt z autoryzacją marki Opel. Placówka powstanie przy al. Jerozolimskich. Pierwszy etap inwestycji to salon o powierzchni 3200 m2, w którym na ekspozycji znajdzie się 14 samochodów. Serwis będzie natomiast obejmował 10 stanowisk.

"Otwarcie salonu w Warszawie wpisuje się w naszą strategię biznesową. Staramy się wykorzystywać zdobyte do tej pory doświadczenia, przenosić jakość obsługi na kolejne lokalizacje, poszerzać ofertę i wychodzić z nią do klientów - podkreśla Piotr Mozdyniewicz, prezes MM Cars. "Wierzę, że inwestycja i nasze standardy trafią w gusta klientów ze stolicy".
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane