/  / MM Cars w ofensywie

DEALERZY | MM Cars w ofensywie

null
© MM Cars
null

Grupa MM Cars rozszerza działalność – po inwestycjach na Górnym Śląsku oraz w Warszawie firma inwestuje w salon działający we Wrocławiu.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Według otrzymanych przed nas informacji, MM Cars Sp. z o.o. wykupiła większościowy pakiet udziałów w firmie Autoserwis Dolny Śląsk LM Sp. z o.o. Dzięki temu klienci grupy MM Cars zyskali możliwość korzystania z usług autoryzowanego salonu i serwisu marki Opel.

Działania te wpisują się w strategię biznesową rozwoju MM Cars. Przypomnijmy, że grupa na początku roku poszerzyła ofertę o marki Hyundai i Mitsubishi, wykupując udziały w firmie Zięba MM Cars w Katowicach.

Obecnie realizowana jest ponadto inwestycja MM Cars w Warszawie, gdzie powstaje nowy obiekt z autoryzacją marki Opel. Salon i serwis zlokalizowano przy Alejach Jerozolimskich.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane