/  / Mitsubishi w Koszalinie

DEALERZY | Mitsubishi w Koszalinie

null
© Mitsubishi
null

W Koszalinie otwarto nową – a zarazem pierwszą tej marki – placówkę dealerską Mitsubishi Motors. Salon należy do firmy Drewnikowski.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Salon w Koszalinie zaprojektowano zgodnie z najnowszymi standardami Mitsubishi. Powierzchnia ekspozycyjna pozwala na pomieszczenie wszystkich modeli samochodów z gamy marki. Tuż obok znalazła się poczekalnia dla klientów serwisu i kącik zabaw dla dzieci.

"Powstanie salonu w Koszalinie wpisuje się w nasz długoterminowy plan rozwoju i modernizacji sieci dealerskiej Mitsubishi Motors w Polsce. Mamy nadzieję, że nowa placówka przybliży mieszkańcom naszą japońską markę i wzmocni wizerunek Mitsubishi w tym regionie - mówi Yasuyuki Oyama, prezes polskiego oddziału Mitsubishi Motors.

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi w Polsce składa się obecnie z 39 salonów sprzedaży oraz 42 punktów serwisowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane