/  / Mitsubishi na unijnym dopalaczu

Mitsubishi na unijnym dopalaczu

null
© Mitsubishi
null

Mitsubishi – po Toyocie i Oplu – to kolejna marka motoryzacyjna, która rusza w Polsce z programem unijnych dopłat przy zakupie nowego pojazdu.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Polski oddział Mitsubishi Motors wspólnie z Deutsche Bank Polska uruchomił program, który pozwala mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom skorzystać z unijnych dopłat przy zakupie nowego samochodu. Projekt dotyczy wszystkich modeli spod znaku diamentów.

Warunkiem udziału w programie – oprócz kupna nowego auta – jest sprzedaż lub złomowanie starego pojazdu, który emituje więcej CO2 i spełnia niższe normy emisji spalin Euro (nowy samochód musi emitować o 20% mniej dwutlenku węgla niż stary model).

Porównuje się parametry ze świadectwa homologacji nowego samochodu w zestawieniu z pisemnym oświadczeniem dotyczącym wielkości średniego spalania, wydanym przez właściciela starego pojazdu – czyli osobę reprezentującą firmę i sprzedającą stary pojazd oraz nabywającą nowe auto. Dane te są bezpłatnie weryfikowane przez audytora energetycznego działającego na zlecenie Deutsche Bank.

Gdy warunki programu zostaną spełnione, wówczas klientowi przysługuje wypłata zachęty inwestycyjnej w wysokości 9% kwoty wypłaconego kredytu. Z programu będzie można skorzystać tylko do czerwca lub do wyczerpania dotacji unijnej, przyznanej na ten cel.

Gdzie załatwić formalności?
Aby skorzystać z programu, wystarczy udać się do autoryzowanej placówki Mitsubishi Motors w Polsce, gdzie można uzyskać szczegółowe wskazówki i informacje związane z zakupem i skorzystaniem z programu oraz dopełnić formalności.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane