/  / Mercedes znów na sportowo

Mercedes znów na sportowo

null
© Mercedes-Benz
nullnullnull

W tym roku Mercedes szczególnie pomaga w polskim sporcie. Po wsparciu Halowych Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce w Sopocie i Orlen Warsaw Marathon w Warszawie, w których marka była partnerem motoryzacyjnym, kolejnym beneficjentem jest Polski Komitet Olimpijski. Nowym Sprinterem będą jeździć sportowcy i działacze.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Irena Szewińska, aktualnie przedstawicielka Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl), odebrała kluczyki do najnowszej wersji auta dostawczego Mercedes-Benz Sprinter w wersji kombi, które służyć będzie do transportu sportowców, działaczy i pracowników Polskiego Komitetu Olimpijskiego (PKOl).

Samochód przekazała firma Daimler AG przez swoją polską spółkę Mercedes-Benz Polska w ramach wieloletniej umowy między koncernem Daimler AG a MKOl. Jest to już drugie auto przekazano Polakom (w 2002 roku PKOl otrzymał podobnego Sprintera kombi).

"Mercedes-Benz w tym roku bardzo aktywnie wspiera sport: ostatnio Mistrzostwa Halowe w Sopocie i kwietniowy Orlen Warsaw Marathon - mówi Niels Kowollik, prezes Mercedes-Benz Polska. "Aktywnie wspieramy polskich sportowców. Nasi ambasadorowie to złoci medaliści z Soczi: Justyna Kowalczyk i Kamil Stoch. Przemek Miarczyński do Londynu jechał po brąz nowym Viano. Od niedawna specjalnym Vito jeżdżą paraolimpijczycy: Grzegorz Pluta, Arkadiusz Jabłoński, Radosław Stańczuk i Stefan Makowski z Fundacji Akademia Integracji".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane