/  / Mercedes idzie jak burza

Mercedes idzie jak burza

null
© Mercedes-Benz
null

Kierownictwo Mercedesa pewnie z radości zaciera ręce. W marcu marka ustanowiła na świecie nowy rekord sprzedaży. Wynik na poziomie 200 000 sztuk już w zasięgu ręki.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W marcu Mercedes doliczył się na świecie łącznie 198 921 nowych samochodów osobowych oraz SUV, jakie trafiły na rynek (+8,4%). To nowy rekord miesięczny w historii marki ze Stuttgartu. Firma chce iść za ciosem. Dopiero co przedstawiła szerokiej publiczności dwa kolejne modele, które dotychczas nie miały w gamie swojego poprzednika – to Klasa C kabriolet oraz GLC Coupe.

Świetne wyniki marcowe wywindowały notowania Mercedesa do poziomu rekordowego za cały pierwszy kwartał A.D. 2016. Uzyskany rezultat to łącznie 483 487 egzemplarzy – przy dynamice wzrostu na poziomie aż 12,6%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane